Vishay Vitramon CDR32BP300BJWSAJ
Part No.:
CDR32BP300BJWSAJ
Datasheet:
AnpuCDR32BP300BJWSAJ.pdf
Description:
CAP CER 30PF 100V BP 1206
Capacitance:
30 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order CDR32BP300BJWSAJ on Anpu?
3. Are the CDR32BP300BJWSAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR32BP300BJWSAJ?
Image CDR32BP300BJWSAJ
Part Number CDR32BP300BJWSAJ
Product Status Active
Capacitance 30 pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient BP
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Failure Rate S (0.001%)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)