Vishay Vitramon CDR32BX682BKUSAJ
Part No.:
CDR32BX682BKUSAJ
Datasheet:
AnpuCDR32BX682BKUSAJ.pdf
Description:
CAP CER 6800PF 100V BX 1206
Capacitance:
6800 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order CDR32BX682BKUSAJ on Anpu?
3. Are the CDR32BX682BKUSAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR32BX682BKUSAJ?
Image CDR32BX682BKUSAJ
Part Number CDR32BX682BKUSAJ
Product Status Active
Capacitance 6800 pF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient BX
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Failure Rate S (0.001%)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)