Vishay Vitramon CDR33BX223BKWSAJ
Part No.:
CDR33BX223BKWSAJ
Datasheet:
AnpuCDR33BX223BKWSAJ.pdf
Description:
CAP CER 0.022UF 100V BX 1210
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.049" (1.25mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order CDR33BX223BKWSAJ on Anpu?
3. Are the CDR33BX223BKWSAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR33BX223BKWSAJ?
Image CDR33BX223BKWSAJ
Part Number CDR33BX223BKWSAJ
Product Status Active
Capacitance 0.022 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient BX
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Failure Rate S (0.001%)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)