Vishay Vitramon GA0603D750JXXAR31M
Part No.:
GA0603D750JXXAR31M
Datasheet:
AnpuGA0603D750JXXAR31M.pdf
Capacitance:
75 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
25V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.037" (0.94mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order GA0603D750JXXAR31M on Anpu?
3. Are the GA0603D750JXXAR31M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GA0603D750JXXAR31M?
Image GA0603D750JXXAR31M
Part Number GA0603D750JXXAR31M
Product Status Active
Capacitance 75 pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.037" (0.94mm)