Vishay Vitramon GA0805A332FBABR31G
Part No.:
GA0805A332FBABR31G
Datasheet:
AnpuGA0805A332FBABR31G.pdf
Description:
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0805
Capacitance:
3300 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.057" (1.45mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order GA0805A332FBABR31G on Anpu?
3. Are the GA0805A332FBABR31G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GA0805A332FBABR31G?
Image GA0805A332FBABR31G
Part Number GA0805A332FBABR31G
Product Status Active
Capacitance 3300 pF
Tolerance ±1%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)