Vishay Vitramon GA1210A822FBAAR31G
Part No.:
GA1210A822FBAAR31G
Datasheet:
AnpuGA1210A822FBAAR31G.pdf
Description:
CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 1210
Capacitance:
8200 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.076" (1.94mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order GA1210A822FBAAR31G on Anpu?
3. Are the GA1210A822FBAAR31G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GA1210A822FBAAR31G?
Image GA1210A822FBAAR31G
Part Number GA1210A822FBAAR31G
Product Status Active
Capacitance 8200 pF
Tolerance ±1%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.076" (1.94mm)