Vishay Vitramon GA1812A822GXCAT31G
Part No.:
GA1812A822GXCAT31G
Datasheet:
AnpuGA1812A822GXCAT31G.pdf
Description:
CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 1812
Capacitance:
8200 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
200V
Temperature Coefficient:
C0G, NP0
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order GA1812A822GXCAT31G on Anpu?
3. Are the GA1812A822GXCAT31G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GA1812A822GXCAT31G?
Image GA1812A822GXCAT31G
Part Number GA1812A822GXCAT31G
Product Status Active
Capacitance 8200 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)