Vishay Sprague T95C106M025HZSL
Part No.:
T95C106M025HZSL
Description:
CAP TANT 10UF 20% 25V 2812
Capacitance:
10 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance):
280mOhm
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.110" (2.80mm)
Qualification:
1. How to order T95C106M025HZSL on Anpu?
3. Are the T95C106M025HZSL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of T95C106M025HZSL?
Image T95C106M025HZSL
Part Number T95C106M025HZSL
Product Status Active
Capacitance 10 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V
Type Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)