Vishay Sprague T95S334K035LZSL
Part No.:
T95S334K035LZSL
Description:
CAP TANT 0.33UF 10% 35V 1507
Capacitance:
0.33 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance):
12Ohm
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Height - Seated (Max):
0.056" (1.42mm)
Qualification:
1. How to order T95S334K035LZSL on Anpu?
3. Are the T95S334K035LZSL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of T95S334K035LZSL?
Image T95S334K035LZSL
Part Number T95S334K035LZSL
Product Status Active
Capacitance 0.33 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 35 V
Type Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 12Ohm
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)