Vishay Sprague T95X226M004ESSL
Part No.:
T95X226M004ESSL
Description:
CAP TANT 22UF 20% 4V 2910
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
4 V
ESR (Equivalent Series Resistance):
1Ohm
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Height - Seated (Max):
0.061" (1.55mm)
Qualification:
1. How to order T95X226M004ESSL on Anpu?
3. Are the T95X226M004ESSL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of T95X226M004ESSL?
Image T95X226M004ESSL
Part Number T95X226M004ESSL
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V
Type Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)