Vishay Sprague T95X226M004HZAL
Part No.:
T95X226M004HZAL
Description:
CAP TANT 22UF 20% 4V 2910
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
4 V
ESR (Equivalent Series Resistance):
1Ohm
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Height - Seated (Max):
0.061" (1.55mm)
Qualification:
1. How to order T95X226M004HZAL on Anpu?
3. Are the T95X226M004HZAL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of T95X226M004HZAL?
Image T95X226M004HZAL
Part Number T95X226M004HZAL
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V
Type Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)