Vishay Sprague T95X226M004LSSL
Part No.:
T95X226M004LSSL
Description:
CAP TANT 22UF 20% 4V 2910
Capacitance:
22 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
4 V
ESR (Equivalent Series Resistance):
1Ohm
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Height - Seated (Max):
0.061" (1.55mm)
Qualification:
1. How to order T95X226M004LSSL on Anpu?
3. Are the T95X226M004LSSL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of T95X226M004LSSL?
Image T95X226M004LSSL
Part Number T95X226M004LSSL
Product Status Active
Capacitance 22 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V
Type Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)