Vishay Vitramon VJ1111D151GXLQT
Part No.:
VJ1111D151GXLQT
Datasheet:
AnpuVJ1111D151GXLQT.pdf
Capacitance:
150 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D151GXLQT on Anpu?
3. Are the VJ1111D151GXLQT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D151GXLQT?
Image VJ1111D151GXLQT
Part Number VJ1111D151GXLQT
Product Status Active
Capacitance 150 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)