Vishay Vitramon VJ1111D181GXLQR
Part No.:
VJ1111D181GXLQR
Datasheet:
AnpuVJ1111D181GXLQR.pdf
Capacitance:
180 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Features:
High Q, Low Loss, High Voltage
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D181GXLQR on Anpu?
3. Are the VJ1111D181GXLQR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D181GXLQR?
Image VJ1111D181GXLQR
Part Number VJ1111D181GXLQR
Product Status Active
Capacitance 180 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features High Q, Low Loss, High Voltage
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)