Vishay Vitramon VJ1111D330GXLQT
Part No.:
VJ1111D330GXLQT
Datasheet:
AnpuVJ1111D330GXLQT.pdf
Capacitance:
33 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D330GXLQT on Anpu?
3. Are the VJ1111D330GXLQT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D330GXLQT?
Image VJ1111D330GXLQT
Part Number VJ1111D330GXLQT
Product Status Active
Capacitance 33 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)