Vishay Vitramon VJ1111D470GXLQJ
Part No.:
VJ1111D470GXLQJ
Datasheet:
AnpuVJ1111D470GXLQJ.pdf
Capacitance:
47 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Features:
High Q, Low Loss, High Voltage
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D470GXLQJ on Anpu?
3. Are the VJ1111D470GXLQJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D470GXLQJ?
Image VJ1111D470GXLQJ
Part Number VJ1111D470GXLQJ
Product Status Active
Capacitance 47 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features High Q, Low Loss, High Voltage
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)