Vishay Vitramon VJ1111D680GXLAR
Part No.:
VJ1111D680GXLAR
Datasheet:
AnpuVJ1111D680GXLAR.pdf
Capacitance:
68 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D680GXLAR on Anpu?
3. Are the VJ1111D680GXLAR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D680GXLAR?
Image VJ1111D680GXLAR
Part Number VJ1111D680GXLAR
Product Status Active
Capacitance 68 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)