Vishay Vitramon VJ1111D750GXLQR
Part No.:
VJ1111D750GXLQR
Datasheet:
AnpuVJ1111D750GXLQR.pdf
Capacitance:
75 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D750GXLQR on Anpu?
3. Are the VJ1111D750GXLQR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D750GXLQR?
Image VJ1111D750GXLQR
Part Number VJ1111D750GXLQR
Product Status Active
Capacitance 75 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)