Vishay Vitramon VJ1111D820GXGAJ
Part No.:
VJ1111D820GXGAJ
Datasheet:
AnpuVJ1111D820GXGAJ.pdf
Capacitance:
82 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
1000V (1kV)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.102" (2.59mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1111D820GXGAJ on Anpu?
3. Are the VJ1111D820GXGAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1111D820GXGAJ?
Image VJ1111D820GXGAJ
Part Number VJ1111D820GXGAJ
Product Status Active
Capacitance 82 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)