Vishay Vitramon VJ1206Y333KLCAJ32
Part No.:
VJ1206Y333KLCAJ32
Datasheet:
AnpuVJ1206Y333KLCAJ32.pdf
Description:
CAP CER 33000 PF 200V X7R 1206 P
Capacitance:
0.033 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
200V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.067" (1.70mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1206Y333KLCAJ32 on Anpu?
3. Are the VJ1206Y333KLCAJ32 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1206Y333KLCAJ32?
Image VJ1206Y333KLCAJ32
Part Number VJ1206Y333KLCAJ32
Product Status Active
Capacitance 0.033 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.067" (1.70mm)