Vishay Vitramon VJ1210Y154MLAAJ32
Part No.:
VJ1210Y154MLAAJ32
Datasheet:
AnpuVJ1210Y154MLAAJ32.pdf
Description:
CAP CER 150000 PF 50V X7R 1210 P
Capacitance:
0.15 µF
Tolerance:
±20%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.076" (1.94mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1210Y154MLAAJ32 on Anpu?
3. Are the VJ1210Y154MLAAJ32 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1210Y154MLAAJ32?
Image VJ1210Y154MLAAJ32
Part Number VJ1210Y154MLAAJ32
Product Status Active
Capacitance 0.15 µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.076" (1.94mm)