Vishay Vitramon VJ1210Y223KLCAJ32
Part No.:
VJ1210Y223KLCAJ32
Datasheet:
AnpuVJ1210Y223KLCAJ32.pdf
Description:
CAP CER 22000 PF 200V X7R 1210 P
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
200V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.076" (1.94mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1210Y223KLCAJ32 on Anpu?
3. Are the VJ1210Y223KLCAJ32 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1210Y223KLCAJ32?
Image VJ1210Y223KLCAJ32
Part Number VJ1210Y223KLCAJ32
Product Status Active
Capacitance 0.022 µF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.076" (1.94mm)