Vishay Vitramon VJ1812A681KBBAT4X
Part No.:
VJ1812A681KBBAT4X
Datasheet:
AnpuVJ1812A681KBBAT4X.pdf
Description:
CAP CER 680PF 100V NP0 1812
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
100V
Temperature Coefficient:
C0G, NP0
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order VJ1812A681KBBAT4X on Anpu?
3. Are the VJ1812A681KBBAT4X price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1812A681KBBAT4X?
Image VJ1812A681KBBAT4X
Part Number VJ1812A681KBBAT4X
Product Status Active
Capacitance 680 pF
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)