Vishay General Semiconductor - Diodes Division SM15T220CA-M3/9AT
Part No.:
SM15T220CA-M3/9AT
Datasheet:
AnpuSM15T220CA-M3/9AT.pdf
Description:
TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
188V
Voltage - Breakdown (Min):
209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
328V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
4.6A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Operating Temperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)
DO-214AB (SMCJ)
1. How to order SM15T220CA-M3/9AT on Anpu?
3. Are the SM15T220CA-M3/9AT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SM15T220CA-M3/9AT?
Image SM15T220CA-E3/57T SM15T220CA-E3/9AT SM15T220CA-M3/9AT SM15T220CA-M3/57T SM15T220CAHE3/9AT
Bidirectional Channels 1 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 188V 188V 188V 188V 188V
Voltage - Breakdown (Min) 209V 209V 209V 209V 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 328V 328V 328V 328V 328V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.6A 4.6A 4.6A 4.6A 4.6A
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)