YAGEO 30KPA84CA/TR13
Part No.:
30KPA84CA/TR13
Datasheet:
Anpu30KPA84CA/TR13.pdf
Description:
TVS P600 84V 139.2V 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
84V
Voltage - Breakdown (Min):
93.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
139.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
217.7A
Power - Peak Pulse:
30000W (30kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
P600
1. How to order 30KPA84CA/TR13 on Anpu?
3. Are the 30KPA84CA/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 30KPA84CA/TR13?
Image 30KPA84CA/B 30KPA84CA/TR13
Part Number 30KPA84CA/B 30KPA84CA/TR13
Series 30KPA 30KPA
Packaging Box Tape & Reel (TR)
Unidirectional Channels - -
Bidirectional Channels 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 84V 84V
Voltage - Breakdown (Min) 93.8V 93.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 139.2V 139.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 217.7A 217.7A
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) 30000W (30kW)
Capacitance @ Frequency - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)