YAGEO SDD32C15L01
Part No.:
SDD32C15L01
Manufacturer:
YAGEO
Category:
TVS Diodes
Package:
SC-76, SOD-323
Datasheet:
AnpuSDD32C15L01.pdf
Description:
TVS ESD, SOD-323, 15V, REEL
Manufacturer:
YAGEO
Package/Case:
SC-76, SOD-323
Series:
SDD32CXXL01
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
Zener
Unidirectional Channels:
Bidirectional Channels:
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
15V (Max)
Voltage - Breakdown (Min):
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
30V (Typ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
8A (8/20µs)
Power - Peak Pulse:
320W
Power Line Protection:
No
Applications:
General Purpose
Capacitance @ Frequency:
35pF @ 1MHz
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
SOD-323
1. How to order SDD32C15L01 on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that SDD32C15L01 is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the SDD32C15L01 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SDD32C15L01?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SDD32C15L01.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SDD32C15L01
Part Number SDD32C15L01
Manufacturer YAGEO
Package/Case SC-76, SOD-323
Series SDD32CXXL01
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Type Zener
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30V (Typ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8A (8/20µs)
Power - Peak Pulse 320W
Power Line Protection No
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 35pF @ 1MHz
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)