YAGEO SMAJ54CA-AT/TR13
Part No.:
SMAJ54CA-AT/TR13
Datasheet:
AnpuSMAJ54CA-AT/TR13.pdf
Description:
TVS DO-214AC 54V 87.1V AUTO
Series:
SMAJ-AT
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
54V
Voltage - Breakdown (Min):
60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
87.1V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
4.6A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Grade:
Automotive
Qualification:
AEC-Q101
Supplier Device Package:
1. How to order SMAJ54CA-AT/TR13 on Anpu?
3. Are the SMAJ54CA-AT/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ54CA-AT/TR13?
Image SMAJ54CA/TR7 SMAJ54CA/TR13 SMAJ54CA-AT/TR13 SMAJ54CA-AT/TR7
Part Number SMAJ54CA/TR7 SMAJ54CA/TR13 SMAJ54CA-AT/TR13 SMAJ54CA-AT/TR7
Bidirectional Channels 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 54V 54V 54V 54V
Voltage - Breakdown (Min) 60V 60V 60V 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V 87.1V 87.1V 87.1V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.6A 4.6A 4.6A 4.6A
Power - Peak Pulse 400W 400W 400W 400W
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)