YAGEO SMAJ70A/TR13
Part No.:
SMAJ70A/TR13
Manufacturer:
YAGEO
DO-214AC, SMA
Datasheet:
AnpuSMAJ70A/TR13.pdf
Description:
SMAJ, DO-214AC, 70V, 113V, REEL
Manufacturer:
YAGEO
Series:
SMAJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
70V
Voltage - Breakdown (Min):
77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
113V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
3.5A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Supplier Device Package:
1. How to order SMAJ70A/TR13 on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that SMAJ70A/TR13 is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the SMAJ70A/TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ70A/TR13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ70A/TR13.
Image SMAJ70A/TR7 SMAJ70A-HP6/7 SMAJ70A-HP6AT/7 SMAJ70A/TR13 SMAJ70A-HP6/13
Part Number SMAJ70A/TR7 SMAJ70A-HP6/7 SMAJ70A-HP6AT/7 SMAJ70A/TR13 SMAJ70A-HP6/13
Manufacturer YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Series SMAJ SMAJ-HP6 SMAJ-HP6AT SMAJ SMAJ-HP6
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V 70V 70V 70V 70V
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V 113V 113V 113V 113V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.5A 5.3A 5.3A 3.5A 5.3A
Power - Peak Pulse 400W 600W 600W 400W 600W