KYOCERA AVX CDR31BP120BKUM-ZANAM
Part No.:
CDR31BP120BKUM-ZANAM
Description:
CAP CER SMP MLC HI-REL
Lead Style:
1. How to order CDR31BP120BKUM-ZANAM on Anpu?
3. Are the CDR31BP120BKUM-ZANAM price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR31BP120BKUM-ZANAM?
Image CDR31BP120BKUM CDR31BP120BKUM\M500 CDR31BP120BKUM\M CDR31BP120BKUM-ZANAM
Part Number CDR31BP120BKUM CDR31BP120BKUM\M500 CDR31BP120BKUM\M CDR31BP120BKUM-ZANAM
Capacitance - 12 pF - -
Tolerance - ±10% - -
Voltage - Rated - 100V - -
Temperature Coefficient - BP - -
Operating Temperature - -55°C ~ 125°C - -
Applications - General Purpose - -
Failure Rate - M (1%) - -
Mounting Type - Surface Mount, MLCC - -
Package / Case - 0805 (2012 Metric) - -
Size / Dimension - 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) - -
Height - Seated (Max) - - - -
Thickness (Max) - 0.051" (1.30mm) - -