KYOCERA AVX CWR09HH336KC\TR
Part No.:
CWR09HH336KC\TR
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Description:
CAP TANT
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Series:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Qualification:
1. How to order CWR09HH336KC\TR on Anpu?
3. Are the CWR09HH336KC\TR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CWR09HH336KC\TR?
Image CWR09HH336KC\TR CWR09HH336KC CWR09HH336KCB CWR09HH336KCC
Part Number CWR09HH336KC\TR CWR09HH336KC CWR09HH336KCB CWR09HH336KCC
Manufacturer KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Series * * CWR09 *
Packaging Tape & Reel (TR) Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active
Capacitance - - 33 µF -
Tolerance - - ±10% -
Voltage - Rated - - 15 V -
Type - - Molded -
ESR (Equivalent Series Resistance) - - 900mOhm -
Operating Temperature - - -55°C ~ 125°C -
Lifetime @ Temp. - - - -
Mounting Type - - Surface Mount -
Size / Dimension - - 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) -
Height - Seated (Max) - - 0.125" (3.17mm) -
Lead Spacing - - - -
Manufacturer Size Code - - H -
Ratings - - - -
Features - - High Reliability -
Failure Rate - - C (0.01%) -