Skyworks Solutions Inc. 511JCA125M000CAG
Part No.:
511JCA125M000CAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Anpu511JCA125M000CAG.pdf
Description:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si511
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
125 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 511JCA125M000CAG on Anpu?
3. Are the 511JCA125M000CAG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA125M000CAG?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 511JCA125M000CAGR 511JCA125M000CAG
Part Number 511JCA125M000CAGR 511JCA125M000CAG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si511 Si511
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 23mA 23mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)