Skyworks Solutions Inc. 511SBA156M250AAG
Part No.:
511SBA156M250AAG
Datasheet:
Anpu511SBA156M250AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
26mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 511SBA156M250AAG on Anpu?
3. Are the 511SBA156M250AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511SBA156M250AAG?
Image 511SBA156M250AAGR 511SBA156M250AAG
Part Number 511SBA156M250AAGR 511SBA156M250AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz 156.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS
Voltage - Supply 1.8V 1.8V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 26mA 26mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)