Skyworks Solutions Inc. 530AC114M285DG
Part No.:
530AC114M285DG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Anpu530AC114M285DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVPECL
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si530
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
114.285 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±7ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 530AC114M285DG on Anpu?
3. Are the 530AC114M285DG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530AC114M285DG?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 530AC114M285DGR 530AC114M285DG
Part Number 530AC114M285DGR 530AC114M285DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si530 Si530
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 114.285 MHz 114.285 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)