Skyworks Solutions Inc. 531FB133M330DG
Part No.:
531FB133M330DG
Datasheet:
Anpu531FB133M330DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
133.33 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
98mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 531FB133M330DG on Anpu?
3. Are the 531FB133M330DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 531FB133M330DG?
Image 531FB133M330DGR 531FB133M330DG
Part Number 531FB133M330DGR 531FB133M330DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si531 Si531
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.33 MHz 133.33 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 98mA 98mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)