Skyworks Solutions Inc. 536AB155M520DG
Part No.:
536AB155M520DG
Datasheet:
Anpu536AB155M520DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging:
Strip
Frequency:
155.52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
121mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 536AB155M520DG on Anpu?
3. Are the 536AB155M520DG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 536AB155M520DG?
Image 536AB155M520DGR 536AB155M520DG
Part Number 536AB155M520DGR 536AB155M520DG
Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
Series Si536 Si536
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Product Status Active Active
Base Resonator Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 155.52 MHz 155.52 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 121mA 121mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)