Vishay General Semiconductor - Diodes Division SM15T22CA-E3/9AT
Part No.:
SM15T22CA-E3/9AT
Datasheet:
AnpuSM15T22CA-E3/9AT.pdf
Description:
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
18.8V
Voltage - Breakdown (Min):
20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
30.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
49A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Operating Temperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)
DO-214AB (SMCJ)
1. How to order SM15T22CA-E3/9AT on Anpu?
3. Are the SM15T22CA-E3/9AT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SM15T22CA-E3/9AT?
Image SM15T22CA-E3/57T SM15T22CA-E3/9AT SM15T22CAHE3/9AT SM15T22CAHE3/57T SM15T22CAHM3/H
Part Number SM15T22CA-E3/57T SM15T22CA-E3/9AT SM15T22CAHE3/9AT SM15T22CAHE3/57T SM15T22CAHM3/H
Bidirectional Channels 1 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18.8V 18.8V 18.8V 18.8V 18.8V
Voltage - Breakdown (Min) 20.9V 20.9V 20.9V 20.9V 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.6V 30.6V 30.6V 30.6V 30.6V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 49A 49A 49A 49A 49A
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)