YAGEO SMBJ130CA-AT/TR7
Part No.:
SMBJ130CA-AT/TR7
Datasheet:
AnpuSMBJ130CA-AT/TR7.pdf
Description:
TVS DO-214AA 130V 209V AUTO
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
130V
Voltage - Breakdown (Min):
144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
2.9A
Power - Peak Pulse:
600W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Supplier Device Package:
1. How to order SMBJ130CA-AT/TR7 on Anpu?
3. Are the SMBJ130CA-AT/TR7 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMBJ130CA-AT/TR7?
Image SMBJ130CA/TR7 SMBJ130CA/TR13 SMBJ130CA-AT/TR13 SMBJ130CA-AT/TR7
Part Number SMBJ130CA/TR7 SMBJ130CA/TR13 SMBJ130CA-AT/TR13 SMBJ130CA-AT/TR7
Bidirectional Channels 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V 130V 130V 130V
Voltage - Breakdown (Min) 144V 144V 144V 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V 209V 209V 209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.9A 2.9A 2.9A 2.9A
Power - Peak Pulse 600W 600W 600W 600W
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)