KYOCERA AVX CWR11JC226KB\TR25
Part No.:
CWR11JC226KB\TR25
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Qualification:
1. How to order CWR11JC226KB\TR25 on Anpu?
3. Are the CWR11JC226KB\TR25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CWR11JC226KB\TR25?
Image CWR11JC226KB\TR CWR11JC226KB\TR25 CWR11JC226KB\TR100 CWR11JC226KB CWR11JC226KBC\TR
Part Number CWR11JC226KB\TR CWR11JC226KB\TR25 CWR11JC226KB\TR100 CWR11JC226KB CWR11JC226KBC\TR
Manufacturer KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Series * * * TBJ *
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Bulk Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Capacitance - - - 22 µF -
Tolerance - - - ±10% -
Voltage - Rated - - - 20 V -
Type - - - Molded -
ESR (Equivalent Series Resistance) - - - 900mOhm @ 100kHz -
Operating Temperature - - - -55°C ~ 125°C -
Lifetime @ Temp. - - - - -
Mounting Type - - - Surface Mount -
Size / Dimension - - - 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) -
Height - Seated (Max) - - - 0.122" (3.10mm) -
Features - - - High Reliability -
Failure Rate - - - B (0.1%) -