KYOCERA AVX CWR19MB106KBHC\TR13
Part No.:
CWR19MB106KBHC\TR13
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Description:
CAP TANT
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Series:
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Qualification:
1. How to order CWR19MB106KBHC\TR13 on Anpu?
3. Are the CWR19MB106KBHC\TR13 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CWR19MB106KBHC\TR13?
Image CWR19MB106KBHC\TR13 CWR19MB106KBHC\TR CWR19MB106KBHC CWR19MB106KBHC\W
Part Number CWR19MB106KBHC\TR13 CWR19MB106KBHC\TR CWR19MB106KBHC CWR19MB106KBHC\W
Manufacturer KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Series * * CWR19 *
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Bulk Tray
Product Status Active Active Active Active
Capacitance - - 10 µF -
Tolerance - - ±10% -
Voltage - Rated - - 35 V -
Type - - Molded -
ESR (Equivalent Series Resistance) - - 900mOhm -
Operating Temperature - - -55°C ~ 125°C -
Lifetime @ Temp. - - - -
Mounting Type - - Surface Mount -
Size / Dimension - - 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) -
Height - Seated (Max) - - 0.125" (3.18mm) -
Lead Spacing - - - -
Manufacturer Size Code - - H -
Ratings - - - -
Features - - High Reliability -
Failure Rate - - B (0.1%) -