Suntsu Electronics, Inc SXT22417EC07-14.7456M
Part No.:
SXT22417EC07-14.7456M
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Category:
Crystals
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSXT22417EC07-14.7456M.pdf
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 17PF SMD
Manufacturer:
Suntsu Electronics, Inc
Series:
SXT224
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
14.7456 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±15ppm
Load Capacitance:
17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
120 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)
1. How to order SXT22417EC07-14.7456M on Anpu?
3. Are the SXT22417EC07-14.7456M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT22417EC07-14.7456M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series SXT224 SXT224 SXT224 SXT224 SXT224
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 14.7456 MHz 22.1184 MHz 12.288 MHz 16.384 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Frequency Tolerance ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm
Load Capacitance 17pF 17pF 17pF 17pF 17pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms 80 Ohms 120 Ohms 100 Ohms 50 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
Ratings - - - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm)