Suntsu Electronics, Inc SXT22417EC07-22.1184M
Part No.:
SXT22417EC07-22.1184M
Datasheet:
AnpuSXT22417EC07-22.1184M.pdf
Description:
CRYSTAL 22.1184MHZ 17PF SMD
Frequency:
22.1184 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±15ppm
Load Capacitance:
17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)
1. How to order SXT22417EC07-22.1184M on Anpu?
3. Are the SXT22417EC07-22.1184M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT22417EC07-22.1184M?
Frequency 14.7456 MHz 22.1184 MHz 12.288 MHz 16.384 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Frequency Tolerance ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm
Load Capacitance 17pF 17pF 17pF 17pF 17pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms 80 Ohms 120 Ohms 100 Ohms 50 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm)