Suntsu Electronics, Inc SXT22417EC07-50.000M
Part No.:
SXT22417EC07-50.000M
Datasheet:
AnpuSXT22417EC07-50.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 17PF SMD
Frequency:
50 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±15ppm
Load Capacitance:
17pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
50 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)
1. How to order SXT22417EC07-50.000M on Anpu?
3. Are the SXT22417EC07-50.000M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SXT22417EC07-50.000M?
Frequency 14.7456 MHz 22.1184 MHz 12.288 MHz 16.384 MHz 50 MHz
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
Frequency Tolerance ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm ±15ppm
Load Capacitance 17pF 17pF 17pF 17pF 17pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms 80 Ohms 120 Ohms 100 Ohms 50 Ohms
Operating Mode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
Operating Temperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm) 0.026" (0.65mm)